استخدام و همکاری

آکادمی جت بستری برای اشتراک دانش است؛ دانشی که زندگی بسیاری از افراد را دگرگون می کند. شما در آکادمی جت می توانید از تجربیات افراد دیگر ان بهره بگیرید و سرعت پیشرفت خود را برای رسیدن به اهدافتان چندین برابر کنید، بعد از آن می توانید رویاهای خود را به حقیقت نزدیک تر کرده و آن ها را زندگی کنید … آکادمی جت در دسته بندی های زیر مدرس استخدام می کند پس اگر علاقه مند به تدریس هستید همین حالا اقدام کنید.

طراحی سایت

آموزش افزونه های طراحی سایت

گرافیک سایت

آموزش UX / آموزش UI

گرافیک

آموزش نرم افزار های گرافیک و طراحی

سئو و تولید محتوا

آموزش سئو و تولید محتوا

جهت همکاری با آکادمی جت، از طریق لینک واتساپ زیر اقدام کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید.

09154087211

سوالاتی که ممکن است به ذهن شما برسد:

ما از هر شهری میتوانیم با آکادمی جت همکاری کنیم؟

البته که بله. اکثر تیم ما از منزل با ما همکاری می کنند. 

برای همکاری با آکادمی جت چقدر باید زمان خالی داشته باشیم؟

زمان همکاری می تواند کاملا متغیر باشد، در حقیقت به نوع تدریسی که شما انتخاب می کنید (وبینار / پکیج ضبط شده) در ابتدای شروع همکاری و در زمان عقد قرارداد زمان پایان ضبط پکیج و یا روز ها و ساعت های برگزاری وبینار ها تعیین خواهد شد. (ساعت کاری کاملا دست خودتان خواهد بود)

اگر همکاری را شروع کردیم تا کی ادامه خواهد داشت؟

این همکاری تا وقتی که دو طرف (ما و شما) از همکاری رضایت داشته باشیم ادامه دارد. اگر هم وظیفه‌ای که به شما محول شده به بهترین شکل انجام نگرفت خیلی سریع با خودتان در میان میگذاریم.

دستمزد اساتید آکادمی جت به چه صورت محاسبه می شود؟

دستمزد ها با توجه به نوع محتوایی که قصد آموزش آن را دارید متغیر خواهد بود اما، محاسبه درستمزد به دو روش انجام می شود که انتخاب آن بر عهده خود شما می باشد.

پلن A: مشارکت در فروش و دستمزد درصدی
* در این روش شما با آکادمی جت شریک خواهید بود و تا هر زمانی که محتوای آموزشی تولید شده توسط شما بفروش برسد درصدی از قیمت محصول تولید شده (با توجه به توافق صورت گرفته بین ما و شما) به شما پرداخت خواهد شد.

پلن B: فروش حق مالکیت 
* در این روش شما محتوای آموزشی تولید شده خود را به آکادمی جت می فروشید و هزینه تدریس را به صورت کامل دریافت می کنید و محتوای تولید شده شما تحت مالکیت آکادمی جت خواهد بود. (بدهی است در این روش هیچ گونه سودی از فروش محتوای آموزشی تولید شده به شما تعلق نخواهد گرفت)